  • Mfr # 5SU1636-6FP16
  • Zoro # G916097092
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
5SU1636-6FP16
Country of Origin
Germany
Description
RCBO, 6 kA, 3P Type A, 300mA, B-Char, In: 16A Un: 400V