  • Mfr # DUS08HWT2430R2-4P30
  • Zoro # G312525632
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Header
Minimum Speed 30
Legend
Minimum Speed 30
Width
24 in
Height
30 in
Sign Shape
Vertical Rectangle
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
DUS08HWT2430R2-4P30
Width
24 in
Height
30 in
Thickness
0.08 in