  • Mfr # DCS12HWT2412CUS00022
  • Zoro # G215894903
/ea
Key Features
Sign Material
Aluminum Sign
Length
12 in
Width
24 in
Thickness
0.125 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
DCS12HWT2412CUS00022
Length
12 in
Width
24 in
Thickness
0.125 in