  • Mfr # DCS12DYE1218CUS00118
  • Zoro # G715903518
/ea
Key Features
Sign Material
Aluminum Sign
Length
18 in
Width
12 in
Thickness
0.125 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DCS12DYE1218CUS00118
Length
18 in
Width
12 in
Thickness
0.125 in