  • Mfr # US12DWT1218BLANK
  • Zoro # G615886065
Height
18 in
Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
US12DWT1218BLANK
Height
18 in
Width
12 in