  • Mfr # US12DWT1224BLANK
  • Zoro # G615886072
Height
24 in
Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
US12DWT1224BLANK
Height
24 in
Width
12 in