  • Mfr # US12DYE1230BLANK
  • Zoro # G315885665
Width
12 in
Height
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
US12DYE1230BLANK
Width
12 in
Height
30 in