  • Mfr # US12DWT2412BLANK
  • Zoro # G915885799
Width
24 in
Height
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
US12DWT2412BLANK
Width
24 in
Height
12 in