  • Mfr # US12DFO1236BLANK
  • Zoro # G415885121
Width
12 in
Height
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
US12DFO1236BLANK
Width
12 in
Height
36 in