  • Mfr # US12DFO1248BLANK
  • Zoro # G715885951
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Height
48 in
Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
US12DFO1248BLANK
Height
48 in
Width
12 in