  • Mfr # US12DFG1248BLANK
  • Zoro # G715885678
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Height
48 in
Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
US12DFG1248BLANK
Height
48 in
Width
12 in