  • Mfr # US12DFG1812BLANK
  • Zoro # G615886461
Height
12 in
Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
US12DFG1812BLANK
Height
12 in
Width
18 in