  • Mfr # US12DFG4812BLANK
  • Zoro # G515885724
/ea
Free Shipping & Returns
Width
48 in
Height
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
US12DFG4812BLANK
Width
48 in
Height
12 in