  • Mfr # US12DFG0612DBLBLANK
  • Zoro # G915885447
Height
12 in
Width
6 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
US12DFG0612DBLBLANK
Height
12 in
Width
6 in