  • Mfr # US12DFY1218DBLBLANK
  • Zoro # G015886597
Width
12 in
Height
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
US12DFY1218DBLBLANK
Width
12 in
Height
18 in