  • Mfr # US12DFG2412DBLBLANK
  • Zoro # G015885286
Height
12 in
Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
US12DFG2412DBLBLANK
Height
12 in
Width
24 in