  • Mfr # US08DFG12DIABLANK
  • Zoro # G912520150
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
US08DFG12DIABLANK
Country of Origin
United States
Description
  • •Aluminum Grade & Temper:5052-H38
    •Hole Punch Pattern:Federal Punch: 12" Centers
    •Hole Diameter: 7/16"
    •Hole Punch Shape:Round
    •Radius Corners: 1.5"