  • Mfr # US06HWT24DIABLANK
  • Zoro # G212520669
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
US06HWT24DIABLANK
Country of Origin
United States
Description
  • •Aluminum Grade & Temper:5052-H38
    •Hole Punch Pattern:Federal Punch: 24" Centers
    •Hole Diameter: 7/16"
    •Hole Punch Shape:Round
    •Radius Corners: 1.5"