  • Mfr # US08HYE12DIADBLBLANK
  • Zoro # G912521300
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
US08HYE12DIADBLBLANK
  • •Aluminum Grade & Temper:5052-H38
    •Hole Punch Pattern:Federal Punch: 12" Centers
    •Hole Diameter: 7/16"
    •Hole Punch Shape:Round
    •Radius Corners: 1.5"