  • Mfr # US12HYE1230BLANK
  • Zoro # G015886344
Height
30 in
Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
US12HYE1230BLANK
Height
30 in
Width
12 in