  • Mfr # US12HWT3612BLANK
  • Zoro # G215886229
Height
12 in
Width
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
US12HWT3612BLANK
Height
12 in
Width
36 in