  • Mfr # US12HWT0612DBLBLANK
  • Zoro # G815886407
/ea
Key Features
Width
6 in
Material
Aluminum 5052-H38
Height
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
US12HWT0612DBLBLANK
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
6 in
Height
12 in