  • Mfr # US12HWT1206DBLBLANK
  • Zoro # G415885145
Width
12 in
Height
6 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
US12HWT1206DBLBLANK
Width
12 in
Height
6 in