  • Mfr # US12HWT1812DBLBLANK
  • Zoro # G815886179
Width
18 in
Height
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
US12HWT1812DBLBLANK
Width
18 in
Height
12 in