  • Mfr # DCS12DWT1218CUS00128
  • Zoro # G415896936
Thickness
0.125 in
Retroreflective Grade
4 inDiamond Grade DG3 Reflective White Sheeting Series 4090
UV Resistant
Yes
Header Legend Color
Red
Sign Material
Aluminum Sign
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DCS12DWT1218CUS00128
Thickness
0.125 in
Length
18 in
Width
12 in