  • Mfr # DCS12DWT1218CUS00141
  • Zoro # G115896915
Yes
Header Legend Color
Red
Header
No Parking ->
Width
12 in
Sign Shape
Vertical Rectangle
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DCS12DWT1218CUS00141
Width
12 in
Thickness
0.125 in
Length
18 in