  • Mfr # DCS12DWT1218CUS00142
  • Zoro # G415896868
/ea
Key Features
Sign Shape
Vertical Rectangle
Retroreflective Grade
4 inDiamond Grade DG3 Reflective White Sheeting Series 4090
Sign Background Color
White
Thickness
0.125 in
Length
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DCS12DWT1218CUS00142
Thickness
0.125 in
Length
18 in
Width
12 in