  • Mfr # DCS12DWT1218CUS00144
  • Zoro # G315896869
Thickness
0.125 in
Sign Shape
Vertical Rectangle
Header Legend Color
Red
Sign Material
Aluminum Sign
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DCS12DWT1218CUS00144
Thickness
0.125 in
Width
12 in
Length
18 in