  • Mfr # DCS12DWT1218CUS00159
  • Zoro # G615896835
/ea
Key Features
Header Legend Color
Red
Thickness
0.125 in
Header
No Parking Unauthorized Vehicles
Sign Shape
Vertical Rectangle
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DCS12DWT1218CUS00159
Thickness
0.125 in
Length
18 in
Width
12 in