  • Mfr # DCS12DWT1218CUS00206
  • Zoro # G315894452
Width
12 in
Header
FlagSymbol Veteran Parking Only
Sign Background Color
White
UV Resistant
Yes
Header Legend Color
Red & Blue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DCS12DWT1218CUS00206
Width
12 in
Thickness
0.125 in
Length
18 in