  • Mfr # DCS12DWT1218CUS00208
  • Zoro # G815894341
Thickness
0.125 in
Header Legend Color
Red & Blue
Width
12 in
Sign Material
Aluminum Sign
Sign Shape
Vertical Rectangle
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DCS12DWT1218CUS00208
Thickness
0.125 in
Width
12 in
Length
18 in