  • Mfr # DCS12DWT1224CUS00075
  • Zoro # G415894253
/ea
Key Features
Sign Material
Aluminum Sign
Thickness
0.125 in
Length
24 in
Header
Nov 1 To Apr 15 No Parking (Logo )
Retroreflective Grade
4 inDiamond Grade DG3 Reflective White Sheeting Series 4090
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DCS12DWT1224CUS00075
Thickness
0.125 in
Length
24 in
Width
12 in