  • Mfr # DCS12HWT1218CUS00124
  • Zoro # G015906318
/ea
Key Features
Header Legend Color
Green
Thickness
0.125 in
Retroreflective Grade
4 inHigh Intensity Prismatic Reflective White Sheeting Series 3930
Sign Shape
Vertical Rectangle
Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
DCS12HWT1218CUS00124
Thickness
0.125 in
Width
12 in
Length
18 in