  • Mfr # DCS12HWT1218CUS00128
  • Zoro # G515907297
Yes
Header Legend Color
Red
Width
12 in
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Background Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
DCS12HWT1218CUS00128
Width
12 in
Length
18 in
Thickness
0.125 in