  • Mfr # DCS12HWT1218CUS00157
  • Zoro # G115907505
Width
12 in
Header
No Parking Tow Away Zone
Length
18 in
Sign Background Color
White
Header Legend Color
Red
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
DCS12HWT1218CUS00157
Width
12 in
Length
18 in
Thickness
0.125 in