  • Mfr # DCS12HWT1218CUS00181
  • Zoro # G215908815
/ea
Key Features
Retroreflective Grade
4 inHigh Intensity Prismatic Reflective White Sheeting Series 3930
UV Resistant
Yes
Header
ReserveParkEmployeeOfTheMonth
Thickness
0.125 in
Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
DCS12HWT1218CUS00181
Thickness
0.125 in
Width
12 in
Length
18 in