  • Mfr # DCS12HWT1218CUS00193
  • Zoro # G815908444
Length
18 in
UV Resistant
Yes
Sign Background Color
White
Sign Material
Aluminum Sign
Thickness
0.125 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DCS12HWT1218CUS00193
Length
18 in
Thickness
0.125 in
Width
12 in