  • Mfr # DUS12DWT1206R7-202P
  • Zoro # G915910354
/ea
Key Features
Header Legend Color
Red
UV Resistant
Yes
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Retroreflective Grade
4 inDiamond Grade DG3 Reflective White Sheeting Series 4090
Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DUS12DWT1206R7-202P
Width
12 in
Thickness
0.125 in
Length
6 in