  • Mfr # DUS12DWT1218R7-1R
  • Zoro # G615910487
/ea
Key Features
Retroreflective Grade
4 inDiamond Grade DG3 Reflective White Sheeting Series 4090
Sign Material
Aluminum Sign
Width
12 in
Sign Shape
Vertical Rectangle
UV Resistant
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DUS12DWT1218R7-1R
Width
12 in
Length
18 in
Thickness
0.125 in