  • Mfr # DUS12DWT1218R7-23A
  • Zoro # G115910369
/ea
Key Features
Sign Material
Aluminum Sign
UV Resistant
Yes
Retroreflective Grade
4 inDiamond Grade DG3 Reflective White Sheeting Series 4090
Sign Background Color
White
Length
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
DUS12DWT1218R7-23A
Country of Origin
United States
Dimensions
Length
18 in
Width
12 in
Thickness
0.125 in