  • Mfr # DUS12DWT1218R7-23AL
  • Zoro # G015910339
/ea
Key Features
Header
No Parking Symbol 1 Hour 7AM - 6PM Left Arrow
Width
12 in
Header Legend Color
Green & Black
Length
18 in
Sign Shape
Vertical Rectangle
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DUS12DWT1218R7-23AL
Width
12 in
Length
18 in
Thickness
0.125 in