  • Mfr # DUS12DWT1218R7-23R
  • Zoro # G315910398
/ea
Key Features
Sign Background Color
White
Thickness
0.125 in
UV Resistant
Yes
Header Legend Color
Green & Black
Sign Shape
Vertical Rectangle
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DUS12DWT1218R7-23R
Thickness
0.125 in
Length
18 in
Width
12 in