  • Mfr # DUS12DWT1218R7-7R
  • Zoro # G815910553
/ea
Key Features
Retroreflective Grade
4 inDiamond Grade DG3 Reflective White Sheeting Series 4090
Length
18 in
Sign Material
Aluminum Sign
Header Legend Color
Red
Sign Shape
Vertical Rectangle
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DUS12DWT1218R7-7R
Length
18 in
Width
12 in
Thickness
0.125 in