  • Mfr # DUS12DWT1218R7-8
  • Zoro # G315910602
/ea
Key Features
Header
Reserved Parking Blank Space
Sign Material
Aluminum Sign
Header Legend Color
Blue & Green
Sign Background Color
White
UV Resistant
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DUS12DWT1218R7-8
Thickness
0.125 in
Length
18 in
Width
12 in