  • Mfr # DUS12DWT1218R7-8L
  • Zoro # G415910625
/ea
Key Features
Header Legend Color
Blue & Green
Length
18 in
Header
Reserved Parking Left Arrow
Sign Material
Aluminum Sign
Sign Background Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DUS12DWT1218R7-8L
Length
18 in
Width
12 in
Thickness
0.125 in