  • Mfr # DCS06DWT1218CUS00012
  • Zoro # G415894376
/ea
Key Features
Sign Material
Aluminum Sign
Length
18 in
Width
12 in
Thickness
0.063 in
UV Resistant
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
DCS06DWT1218CUS00012
Country of Origin
United States
Dimensions
Length
18 in
Width
12 in
Thickness
0.063 in