  • Mfr # DCS10DWT1218CUS00012
  • Zoro # G515898120
/ea
Key Features
Sign Material
Aluminum Sign
Length
18 in
Width
12 in
Thickness
0.1 in
UV Resistant
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DCS10DWT1218CUS00012
Dimensions
Length
18 in
Width
12 in
Thickness
0.1 in