  • Mfr # DCS12DWT1218CUS00012
  • Zoro # G415894901
/ea
Key Features
Sign Material
Aluminum Sign
Length
18 in
Width
12 in
Thickness
0.125 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DCS12DWT1218CUS00012
Length
18 in
Width
12 in
Thickness
0.125 in