  • Mfr # DCS12DWT1218CUS00005
  • Zoro # G115894904
/ea
Key Features
Sign Material
Aluminum Sign
Length
18 in
Width
12 in
Thickness
0.125 in
UV Resistant
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
DCS12DWT1218CUS00005
Country of Origin
United States
Dimensions
Length
18 in
Width
12 in
Thickness
0.125 in