  • Mfr # DCS12HWT1218CUS00059
  • Zoro # G215906170
/ea
Key Features
Sign Material
Aluminum Sign
Length
18 in
Width
12 in
Thickness
0.125 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DCS12HWT1218CUS00059
Length
18 in
Width
12 in
Thickness
0.125 in